wszystko, nic. (?)
czwartek, 24 kwietnia 2014
jakże miłe było środowe popołudnie, nad morzem, z Tobą, na jedzeniu.
czyli to co kochamy najbardziej.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz